ΝΕΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | Παρουσίαση της έκδοσης για την προβολή του Δήμου Δέλτα στις 25/6/2019
20 Ιουνίου 2019
Συνεδριάζει το Δημοτικό Συμβούλιο του Δήμου Δέλτα στις 27/6/2019
21 Ιουνίου 2019
Εμφάνιση όλων

Τα επίσημα αποτελέσματα των Δημοτικών και Τοπικών Εκλογών 2019

Ακολουθούν αναλυτικά οι συνθέσεις του Δημοτικού Συμβουλίου Δήμου Δέλτα καθώς και των Τοπικών Συμβουλίων των 9 Κοινοτήτων, όπως θα ισχύουν από την 1η Σεπτεμβρίου 2019. Περισσότερα στοιχεία (αριθμός ψήφων, επιλαχόντες κλπ) μπορείτε να βρείτε στα επίσημα αποτελέσματα του Πρωτοδικείου Θεσσαλονίκης για τις Δημοτικές και Τοπικές Εκλογές 2019:

https://www.protodikeio-thes.gr/opencms_prot/opencms/ProtSite/downloads/ekloges19/apof/apofasi_delta.pdf (πατήστε «σύνθετες» και στη συνέχεια προχωρήστε στη σύνδεση)

Δήμαρχος Δήμου ΔΕΛΤΑ

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  (ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ)

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΥ ΔΕΛΤΑ

  1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ)  (ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ)
  2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ)
  3. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ)
  4. ΝΑΖΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ)
  5. ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΑ (ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ)
  6. ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ)
  7. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ)

 

  1. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ ) ( ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ )
  2. ΒΑΜΒΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ)
  3. ΔΟΥΣΔΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ )
  4. ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ)
  5. ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ (ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ )
  6. ΔΑΡΜΟΥΣΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ )
  7. ΚΑΜΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ )
  8. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΤΥΦΛΙΩΡΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ (ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ)
  9. ΖΑΧΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ (ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ )

 

  1. ΚΑΣΤΕΛΙΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΩΡΑ ΕΥΘΥΝΗΣ)
  2. ΓΛΩΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΩΡΑ ΕΥΘΥΝΗΣ )
  3. ΠΑΠΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΩΡΑ ΕΥΘΥΝΗΣ)
  4. ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΩΡΑ ΕΥΘΥΝΗΣ)
  5. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΩΡΑ ΕΥΘΥΝΗΣ)
  6. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΩΡΑ ΕΥΘΥΝΗΣ)
  7. ΧΑΝΤΕΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ (ΩΡΑ ΕΥΘΥΝΗΣ )

 

  1. ΛΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Ο ΔΗΜΟΣ ΜΑΣ)
  2. ΡΟΥΣΟΜΑΝΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ (Ο ΔΗΜΟΣ ΜΑΣ )
  3. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Ο ΔΗΜΟΣ ΜΑΣ)
  4. ΚΑΪΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Ο ΔΗΜΟΣ ΜΑΣ)
  5. ΤΕΡΖΗΣ ΡΟΒΕΡΤΟΣ (Ο ΔΗΜΟΣ ΜΑΣ)

 

  1. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΞΕΚΙΝΑΜΕ)
  2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΞΕΚΙΝΑΜΕ)
  3. ΒΑΛΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΞΕΚΙΝΑΜΕ)

 

  1. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ (ΛΙΝΑ) (ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΕΛΤΑ)
  2. ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΙΧΑΛΗΣ) (ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΕΛΤΑ )

 

 

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

  1. ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ)
  2. ΣΤΑΜΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ)

 

  1. ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ)
  2. ΚΑΜΠΡΑΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ)
  3. ΣΟΛΩΜΟΥ – ΖΑΧΟΥ ΑΡΓΥΡΩ (ΗΡΩ) (ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ)
  4. ΜΡΑΦΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ)
  5. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ)

 

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΒΡΑΧΙΑΣ

  1. ΜΥΛΩΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΩΡΑ ΕΥΘΥΝΗΣ)

 

  1. ΒΕΡΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ)
  2. ΛΙΟΥΛΙΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ (ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ)
  3. ΖΗΦΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ)
  4. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ)

 

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ

  1. ΤΣΙΝΤΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑ (ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ)
  2. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ (ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ)
  3. ΘΩΜΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ)
  4. ΣΑΡΑΜΟΥΡΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ)
  5. ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ(ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ)

 

  1. ΚΑΝΑΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΕΛΤΑ)

 

  1. ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Ο ΔΗΜΟΣ ΜΑΣ)
  2. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (Ο ΔΗΜΟΣ ΜΑΣ)

 

  1. ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΩΡΑ ΕΥΘΥΝΗΣ)
  2. ΜΑΛΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΩΡΑ ΕΥΘΥΝΗΣ)
  3. ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΩΡΑ ΕΥΘΥΝΗΣ)

 

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

  1. ΤΣΕΡΕΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ)

 

  1. ΤΑΝΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΕΛΤΑ)
  2. ΣΚΕΡΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ (ΛΑΪΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΕΛΤΑ)

 

  1. ΤΣΑΝΤΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ)

 

  1. ΣΤΑΤΕΡΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΩΡΑ ΕΥΘΥΝΗΣ)
  2. ΣΤΑΤΕΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΩΡΑ ΕΥΘΥΝΗΣ)

 

  1. ΤΣΙΠΙΤΣΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΚΑΛΟΧΩΡΙ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ)

 

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΥΜΙΝΩΝ

  1. ΚΩΤΤΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ)

 

  1. ΡΙΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΕΛΤΑ)

 

  1. ΜΟΥΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (Ο ΔΗΜΟΣ ΜΑΣ)

 

  1. ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ)
  2. ΤΣΑΡΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) (ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ)
  3. ΤΟΥΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ)
  4. ΖΙΓΚΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) (ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ)

 

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

  1. ΜΕΡΤΖΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ)
  2. ΚΑΤΣΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ)

 

  1. ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ)

 

  1. ΧΑΡΙΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Ο ΔΗΜΟΣ ΜΑΣ)

 

  1. ΚΑΡΑΔΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΩΡΑ ΕΥΘΥΝΗΣ)
  2. ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΩΡΑ ΕΥΘΥΝΗΣ)
  3. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΩΡΑ ΕΥΘΥΝΗΣ)

 

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ Ν. ΜΑΛΓΑΡΩΝ

  1. ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ)
  2. ΤΑΓΙΚΑ ΕΛΠΙΔΑ (ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ)

 

  1. ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ)
  2. ΖΙΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ)

 

  1. ΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Ο ΔΗΜΟΣ ΜΑΣ)

 

  1. ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΩΡΑ ΕΥΘΥΝΗΣ)
  2. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΩΡΑ ΕΥΘΥΝΗΣ)

 

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΣΙΝΔΟΥ

  1. ΧΑΡΙΖΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ)
  2. ΘΕΟΔΩΡΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ (ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ)

 

  1. ΓΚΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ)
  2. ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ)

 

  1. ΚΑΚΑΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (Ο ΔΗΜΟΣ ΜΑΣ)

 

  1. ΜΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΞΕΚΙΝΑΜΕ)

 

  1. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΩΡΑ ΕΥΘΥΝΗΣ)

 

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

  1. ΔΑΡΔΑΓΑΝΗ ΜΑΡΙΑ (ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΕΛΤΑ)

 

  1. ΑΛΕΞΟΥΔΗ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ)
  2. ΜΑΡΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ)
  3. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ)

 

  1. ΠΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (Ο ΔΗΜΟΣ ΜΑΣ)

 

  1. ΚΑΚΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΩΡΑ ΕΥΘΥΝΗΣ)

 

  1. ΤΟΚΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ)
Skip to content