Συνάντηση του Δημάρχου Γιάννη Ιωαννίδη με τον Προέδρο και τον Γενικό Διευθυντή του Δικτύου Πόλεων «ΒΙΩΣΙΜΗ ΠΟΛΗ»
19 Οκτωβρίου 2021
ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ CLLD/ LEADER ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΩΝ ΔΗΜΩΝ ΛΑΓΚΑΔΑ, ΒΟΛΒΗΣ ΚΑΙ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΤΩΝ ΔΗΜΩΝ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ, ΘΕΡΜΗΣ, ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ, ΠΥΛΑΙΑΣ – ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΑΙ ΔΕΛΤΑ ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ /CLLD1
22 Οκτωβρίου 2021

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΑΣΚΗΣΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ

Ο Δήμος Δέλτα προσκαλεί όσες/ους υποψήφιες/ους δικηγόρους επιθυμούν να πραγματοποιήσουν μέρος της άσκησής τους, διάρκειας δώδεκα (12) μηνών με δυνατότητα παράτασης για επιπλέον διάστημα έξι (6) μηνών, στη Νομική Υπηρεσία του Δήμου Δέλτα, να υποβάλουν εντός δέκα (10) ημερών, από την επομένη της ανάρτησης της ανακοίνωσης της σχετικής πρόσκλησης στην ιστοσελίδα του Δήμου Δέλτα (https://www.dimosdelta.gr) , ήτοι από 22-10-2021 έως 31-10-2021 και ώρα 24:00, την αίτηση – υπεύθυνη δήλωση τους σύμφωνα με το σχετικό υπόδειγμα που επισυνάπτεται στην παρούσα (ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Α), αποκλειστικά με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο στην ηλεκτρονική διεύθυνση e-mail: (grammateia@dimosdelta.gr).

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ  ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΛΙΝΚ ΟΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ

Πρόσκληση 2021 teliko

ΔΕΙΤΕ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΕΔΩ